Верифікований профіль
4
Роки досвіду
10
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Оренда,продаж квартир, будинків, комерційної нерухомості.Інші послуги на ринку:оцінювачі, інші послуги

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 54 000 $
    159 $/м²

    Центральна вул., 41б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    340 м²
    2010 рік побудови
    3 тиж. тому
    Нежитлове приміщення готелю та сауни площею 340 м2. Перший поверх сауна з басейном. На другому поверсі 6 номерів. Недобудована колиба з залитими площадками під альтанки. Електрика 25 кВт. Газ на території. Вода: міська та колодязь. Каналізація. Земельна ділянка 1.2 га промислового призначення. На території є озеро. Можливий торг та обмін.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.